Łączna liczba wyświetleń

niedziela, 22 grudnia 2013

Coraz bliżej święta...

Czesio :>
Coraz bliżej święta..., Coraz bliżej święta :>. MSP też nie jest gorsze. Pięknie przygotowane, zasypane śniegiem i obkute lodem. Nasza planeta jest niczego sobie. :P. Pokoje wystrojone, w ogródkach panuje zima i pada śnieg, którego brakuje nam w realu xd.Pomimo pokrycia białym puchem, planeta tętni życiem i spotykamy tam naszych przyjaciół w odpowiednich strojach.Chciałabym aby powstały takie wspólne, przyjacielskie wigilijki.. Co wy na to? Jak na lato!.. To znaczy na zimę xd.A jak tam choineczka..
Moja wygląda tak :


A po paru sekundach xd:
Jak to rogacze, zawsze coś spaszczą xd

Dziękuję za uwagę i życzę krótkich przygotowań do świąt / Mycha777

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz