Dziś będzie o "spokoju"xd. Właśnie dzisiaj wariowałam na MSP i miałam 5 znajomych online. Klikałam myszką wszędzie i kliknęłam w MovieStarPlanet, znaczy to :
xd
No i wtedy wszyscy znajomi on-line.. ZNIKNELI ! Powaga c:
Ja patrze a tu nikogo-pusto xd Ale taki spokój przydałby wam się jak będziecie robić filmy ( bo wtedy byście chcieli żeby nikt do was nie pisał,co nie? ) xd. No a żeby znajomi powrócili,trzeba się wylogować i zalogować ponownie xd I to tyle ^^ Dziękuję /$abinaa
A tutaj mamy too gdzie trzeba kliknąć xd
Teraz naprawdę ostatnie :)
JUHU JESTEM VIP xd Pozdrawiam !/$abinaa po raz drugi xd
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz