Łączna liczba wyświetleń

sobota, 14 grudnia 2013

Święty spokój *-*

Hejo!

Dziś będzie o "spokoju"xd. Właśnie dzisiaj wariowałam na MSP i miałam 5 znajomych online. Klikałam myszką wszędzie i kliknęłam w MovieStarPlanet, znaczy to :

  xd 

No i wtedy wszyscy znajomi on-line.. ZNIKNELI ! Powaga c:

Ja patrze a tu nikogo-pusto xd Ale taki spokój przydałby wam się jak będziecie robić filmy ( bo wtedy byście chcieli żeby nikt do was nie pisał,co nie? ) xd. No a żeby znajomi powrócili,trzeba się wylogować i zalogować ponownie xd I to tyle ^^ Dziękuję /$abinaa

 

A tutaj mamy too gdzie trzeba kliknąć xd

  Teraz naprawdę ostatnie :)

JUHU JESTEM VIP xd Pozdrawiam !/$abinaa po raz drugi xd

  Jaaaaaaaaaaaaa ♥ ♥ ♥ Pa xd

 

 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz